Informacinės technologijos ir verslo procesai tapo neatsiejami ir toliau žengia kartu.  Mobilumas, mobilumas ir dar kartą mobilumas – madingas žodis tapęs verslo būtinybe. Globaliame pasaulyje nebeliko vietos nei lokaliam mąstymui, nei ribotiems verslo procesams.

Mobili darbo aplinka, kai darbuotojas gali dirbti nuotoliniu būdu iš namų arba keliaudamas, tampa pageidaujama praktika ir Lietuvoje. Darbuotojų mobilumas jau tapo daugelio įmonių ir organizacijų kasdienybe bei papildomu iššūkiu IT specialistams. Šiandien darbuotojai naudojasi ne vienu mobiliuoju įrenginiu, jais jungiasi ne tik prie savo įmonės ar įstaigos tinklo, tačiau taip pat ir prie įvairių išorinių tinklų, įrenginių bei sistemų. Atsiranda nauji iššūkiai – įvairių mobiliųjų įrenginių aplikacijų, skirtingų operacinių sistemų naudojimas komplikuoja komunikaciją tarp įrenginių, tampa sudėtinga užtikrinti duomenų saugumą ir nepertraukiamą IT sistemų veikimą.

Mobilus darbas yra neatsiejamas nuo galimybės saugiai pasiekti arba perduoti reikiamą informaciją interneto ryšio pagalba iš bet kur ir bet kada. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl įmonės nekuria mobilių darbo vietų – ribotos techninės ir technologinės galimybės bei reikiamų žinių ir patirties stoka.

UAB „INNOVO“ patyrę specialistai padės Jums sėkmingai organizuoti mobilias darbo vietas Jūsų įmonėje ar įstaigoje už konkurencingą kainą. Bendradarbiaudami su lyderiaujančiais įrangos gamintojais, paslaugų teikėjais, bei mobiliųjų įrenginių sprendimų ekspertais, pasiūlysime Jums optimalų sprendimą, kuris užtikrins duomenų saugumą ir nepertraukiamą IT sistemų veikimą.

Klientams suteikiame išsamią informaciją, patariame, konsultuojame, bei vykdome įdiegtų sprendimų priežiūrą.